İletişim Bilgileri

Anersan

  • Yetkili Kişi: Bilal TURGUT
  • Telefon numarası: +90 (312) 341-60-66, 05303055004
  • Adres: İvedik Caddesi No:118-A Yenimahalle, Yenimahalle, Ankara, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
KAMPANYA 3 KVA ONLINE UPS TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BİZDEN

KAMPANYA 3 KVA ONLINE UPS TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BİZDEN

TÜRKİYEDE TEK MARKA ANERSAN KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI.BİZE DANIŞMADAN KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAGI ALMAYIN
stokta var
465 $
(minimum sipariş: 100 ad. )
Satın Al
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Bilal TURGUT
  • Telefon numarası: +90 (312) 341-60-66, 05303055004
  • Adres: İvedik Caddesi No:118-A Yenimahalle, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Microactive-Plus Serisi, ANERSAN'in en son AR-GE deneyimlerini uyguladığı sürekli elektrik, daha düşük elektrik (faturası) üzerine geliştirilmiş Online sinüs çıkışlı Kesintisiz Güç Kaynaklarıdır. Gelişmiş DSP dijital kontrol teknolojisi ile, etkin performans ve sistemin güvenilirliğini artırır. Bunun yanında, her müşterinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için küçük güç aralığında Microactive-Plus Serisi Online Kesintisiz Güç Kaynakları, departman sunucuları, küçük yerel ağlar, endüstriyel makineler, küçük medikal ekipmanlar ve diğer küçük hassas elektronik cihazlar için son derece güvenilir güç sunan cihazlardır.

DSP Dijital Kontrol Teknolojisi
Gelişmiş DSP benimsenmesi, etkin performans ve sistemin güvenilirliğini artırır. Bunun yanı sıra, Microactive-Plus Serisi tüm müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılayabilir ve kullanıcıların esnek ihtiyaçlarını yapılandırılabilir.

Giriş PFC
Dijital kontrol girişi PFC teknoloji benimsenmesi, Giriş Güç Faktörünü 0.98 üzerine çıkarır ve bu şebekeye kirliliği önler, enerji tasarrufu sağlar.

Dijital Kontrollü DC-DC Konverter
Microactive-Plus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları, dijital kontrollü DC-DC konvertör teknolojisi ile geçmişte analog kontrol DC-DC konvertör kullanan diğer cihazlara göre daha güvenilirdir.

Yeşil Çevre Dostu Model
Microactive-Plus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları; ROHS ve Ulusal Elektronik Kirliliği Yönetimi Çözümleri ile uyumludur. Normal kullanım altında, insana ve çevreye zarar vermez

Geniş Giriş Gerilim Aralığı
Çok kötü şebeke şartlarında dahi son derece geniş giriş gerilim ve frekans aralığı sayesinde normal olarak çalışabilmektedir. Bu geniş giriş gerilim aralığı sayesinde akü kullanımı azalacağı için, akü ömrü de uzatılabilir.

Mükemmel Koruma
Microactive – Plus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları; giriş çıkış aşırı gerilim, aşırı yük, kısa devre, invertör sıcaklık, akü düşük uyarısı, akü aşırı şarj gibi korumalarla donatılmış olup, bu sayede sistem güvenilirliği maksimuma çıkarılmıştır. Ayrıca Bypass özelliği ile de aşırı yük durumunda yükün kesintisiz olarak şebekeden beslenmesini sağlar ve alarm vererek kullanıcıyı uyarır.

Cold Start ve Şebekeden Start
Acil durumlarda Microactive – Plus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları doğrudan aküden ya da akü olmadan şebekeden de çalıştırılabilir.

Jeneratör Uyumluluğu
Yüksek giriş güç faktörü ve geniş giriş gerilim ve frekans aralığı sayesinde jeneratörler ile uyumu maksimum seviyededir.

Akıllı Akü Yönetimi
Microactive – Plus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları üç adımlı akü şarj teknolojisi ile akü ömrünü uzatır ve akü bakım sayısını düşürür. Ayrıca akülerdeki sorunu zamanında bulmak için belirli aralıklarla UPS akü testini otomatik olarak gerçekleştirir.

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 465 $
  • Minimum Sipariş: 100 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Ankara'daki Voltaj düzenleyicileri ve stabilizatörleri
Oluşturma tarihi: 09.03.2013 13:38
Düzenleme tarihi: 21.08.2013 13:01